PINARLAR
+90 (242) 230 3030

Kurumsal

Hakkımızda.

Pınarlar Grup olarak, 1984 yılından bugüne inşaat sektöründe hizmet veriyoruz. Amacımız, müşterilerimize yüksek kalitede inşaat hizmetleri sunarak, hayallerindeki projeleri gerçeğe dönüştürmektir. Sektördeki tecrübemiz, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak inşa edilen projelerimiz ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetlerimizle, uzman mühendislerimiz, mimarlarımız ve işçilerimiz, siz değerli müşterilerimize uygun çözümler sunmak için birlikte çalışırlar.


Bugüne kadar bir çok konut, ofis, karma yaşam projeleri, otel ve diğer ticari yapılar gibi birçok alanda inşaat projeleri gerçekleştirdik. Her projemiz, bölgenin özel ihtiyaçları, dokusu ve müşterilerimizin beklentileri dikkate alınarak, en iyi şekilde tamamlanmaktadır.


Ayrıca, inşaat sektöründeki yenilikleri takip ediyor ve yüksek teknoloji kullanarak projelerimizi daha verimli hale getirmek için sürekli olarak çalışıyoruz. Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak projelerimizi daha hızlı, daha güvenli ve daha işlevsel bir şekilde tamamlıyoruz.


Eğer siz de hayallerinizdeki yuvayı gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin! Web sitemizdeki projelerimizi inceleyebilir ve satıştaki projelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kalite ve Sertifikalar

Pınarlar Grup

Projelerimiz, tüm süreçlerde "önce insan" anlayışla yaşam konforunu ön planda tutarak, müşteri memnuniyetine odaklı kalite anlayışıyla yönetilmektedir. Pınarlar Grup tüm süreçlerde denetim mekanizması kurarak, üretimin yüksek kalite standartlarında ve güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

ISO 14001

Binalarımız yürürlükteki son deprem Yönetmeliği, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun şekilde, ileri teknolojiyle üretilmektedir. Binalarımız, şantiyede ve laboratuvarlarda Yapı Denetim firması, teknik danışmanlar veya Üniversitelerde yapılan testlerle kalite kontrolüne tabi tutulan, TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle hayata geçirilmektedir.

ISO 9001

Yüksek katlı blokların tamamı yapılan kapsamlı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran, projesine göre radye temel veya betonarme yerinde dökme kazık teknolojisiyle hazırlanan kazıklı radye temel ve deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşıladığı kanıtlanmış, taşıyıcı sistemler ve TSE’ye uygun kalite güvence belgeli olarak yapılmaktadır. Ayrıca projelerimiz; şantiye ve laboratuvarda testleri yapılan, statik projesine uygun sınıfta hazır beton ile inşa edilen betonarme ve kısmen çelik olarak inşa edilmektedir.

Ödül ve Başarılar

Homes Overseas

Homes Overseas Russian Awards Canyon Residence Proje Ödülü

Russian Gold

Russian Gold Proje Ödülü

Güzel Mimari Eserler

Güzel Mimari Eserleri Mimarlar Odası Pınarlar Grup Ofis Yapı Ödülü

Mimarlar Odası Antalya

Mimarlar Odası Antalya Şubesi 11.Batı Akdeniz Mimarlık Ödülleri ve Sergisi Yapı Ödülü

Satış Hizmetlerimiz

Proje Tanıtım Turu

İnceleme Gezisi, hayallerinizdeki ev hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmenin en etkili yoludur.

Müşterilerimiz için Antalya'da 1-2 günlük gayrimenkul inceleme gezileri düzenliyoruz.

Sizi havalanında karşılıyor ve muhteşem deniz veya dağ manzaralı ücretsiz konaklama imkanı sağlıyoruz.

Satış Hizmeti

Pınarlar Grup satış ve satış sonrasında her adımda size yardımcı olmaya hazırdır. Tamamlanmış, satıştaki ve gelecekteki projelerimiz hakkında size bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

Size en yakın plajlar, restoranlar, mağazalar, bankalar ve ihtiyaç duyacağınız tüm yerler hakkında detaylı bilgi aktarımı, yeni evinizin tapu belgeleri, su, elektrik ve doğal gaz aboneliği, telefon ve internet için gereken tüm belgeleri hazırlamanıza yardımcı oluyoruz.

Şatış Sonrası Hizmetler

Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde profesyonel destek.

Satış sonrası işlemler için teknik ve hukuki yardım.

Su, elektrik ve doğalgaz aboneliğine başvuru. (Bu işlem tapunuzu aldıktan sonra yapılır.)

Gayrimenkul yönetimi ve bakımı,

Bakım ve onarım hizmetleri,

Gayrimenkul vergi beyannamelerinde yardım.

Bu hizmetlerin bir kısmı ücretsizdir ve bir kısmı ödeme gerektirir.

Antalya projeleri


Terra Doğa

Düzlerçamı
terradoga.com.tr

Terra Concept

Mazıdağı
terraconcept.com.tr

Terra Manzara

Gülveren
terramanzara.com

Sirius Town

Kundu
siriustown.com

Sirius Modern

Altıntaş
siriusmodern.com

Terra Modern

Döşemealtı
terramodern.com.tr

Bize Ulaşın!

iletişim
Adres:
Uncalı Mahallesi, Toroslar Caddesi, Çayırlı
Pınarlar A1 Blok No: 79/A Kapı 3
Konyaaltı/ANTALYA

+90 (242) 230 30 30
+90 (242) 228 14 34
info(@)pinarlar.com.tr
Genel Satış Destek:


+90 (533) 922 49 94

Terra Proje Satış:


+90 (552) 353 83 72

Copyrights © 2023 Pınarlar Grup | by 3genWeb

Bu web sitesinde bulunan tüm 3D görseller örnek olması amacıyla tasarlanmış ve kullanılmıştır. Görsellerin projeyi yansıtması için gerekli tüm çaba gösterilmekle birlikte, PINARLAR GRUP; bu web sitesinde bulunan tüm görseller, planlar ve detaylar üzerinde önceden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Teşekkürler!

Size ulaşalım!

Size geri dönebilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz.

Teşekkürler!

Size ulaşalım!

Size geri dönebilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz.