English | Pусский | العربية
pinarlarlogo
twitter facebook
ANA SAYFA KURUMSAL PROJELER
SATIŞ BASIN ODASI İLETİŞİM
 
Haberler & Basın
 
>> Akdeniz Kaplanları
>> İşte Çılgın Proje
>> Hürriyet Akdeniz'den
>> İnşaat & Yatırım
   
Basın Açıklamaları ve Medya Kit
E- Katalog
İNŞAAT & YATIRIM DERGİSİ
İŞTE ÇILGIN PROJE

İbrahim SERT, Pınarlar İnşaatın Yönetim Kurulu başkanıyla Antalya'nın en gözde, hatta Dubai tarzı projesini konuştuk;

Ben yurtdışına sık sık çıkan gezen biri olarak oradaki yapıları inceler, neden bizim ülkemizde bu sıradışı yapılar olmadığı için üzülürdüm. İçimden hep özellikle Dubai tarzı yapıları güzel Antalyamıza kazandırmak istemişimdir ve sonunda kararımızı verip Kundu bölgesinde projemize başladık. Projemizin en önemli noktası insanlara daire satmaktan daha ziyade yaşamsal alan sunuyoruz. Herkes bir otele gitmiştir. 5 yıldızlı bu otellerde nasıl bir hizmet alınabiliyorsa bizim projemizde de aynı hizmet sunulmakta. Daireler yapıp satıp bittikten sonra da işletmesinide üstleneceğiz. Şimdi soracaksınız neler var ki ? Neler yok ki? "3 adet olimpik havuzumuz, Açık ve kapalı otoparklarımız, Sinema salonlarımız, Restaurantlarımız, Kreşimiz, Çamaşırhanemiz, Kat hizmetlimiz, Ulaşımımız, spor alanlarımız, saunamız, fitness salonlarımız anlayacağınız bir otelin içinde bulunan bütün aktiviteler fazlasıyla bizim bu projemizde mevcuttur. Toplam 324 dairemiz bulunmaktadır."

1+0, 1+1, 2+1, 3+1, ve VIP dairelerimiz olarak satışa sunulacaktır. En büyük özelliğimiz daireleri gelir getiren bir sisteme kavuşturmak istiyoruz. Eğer daireyi yatırım yapmak için almak isteyen olursa ona kira garantisi veriyoruz. Toplam bölgemizde 25'e yakın otel bulunmaktadır. Projeye başlarken bir çok otel müdürü bu daireleri otelin dolu olduğu zamanlarda kullanabileceklerini ve bu yatırımı bizim için bile iyi olacağını söylemişlerdir. Dairelerimiz anahtar teslim fiyatları olarak satılacak, daireyi alan kişi isterse bize istediği dekorasyonu fiyatların içinde yaptırabileceklerdir.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz işler ortadadır. Yapmış olduğumuz işlerin kalitesine inanıyorum, hiç kimse tartışamaz. Bu konuda kesinlikle kaliteden asla ödün vermedik. İşlerimizde tedarikçilerimizi seçerken en profesyonel ve deneyimli firmalarla çalıştık. Bu projede fazlasıyla bu hassasiyetimizi sürdüreceğiz.

Ben her zaman kendisine güvendiğim ve projelerde beraber çalıştığımız Birol GÜLTEKİN mimarımızla yine bu projede beraber çalışacağız. Bu projede herkes bir daire satın almış değil bir otelden oda satın almış gibi hissedecek, ömür boyu kendisini otel hizmetlerinden yararlanıyormuş gibi hissedecektir. yurtiçinde ve yurtdışında daha projemizin tanıtımı olmadığı halde, çok rağbet görmektedir.

Kundu bölgesinde KUYAB adı altında bir birlik faaliyet göstermektedir. Bu birlik Kundu'nun altyapı ve çevre sorunlarını çözmektedir. Bizde bu birliğin bir üyesi olduk. Bu birinci etap projemiz, bu bölgede yatırımlarımız devam edecektir.

 
Kullanım Şartları - Gizlilik Ana Sayfa | Kurumsal | Projeler | Satış | Basın Odası | İletişim
 
Copyright © 2012 Pınarlar Grup