English | Pусский
pinarlar.com.tr
 
Ana Sayfa Genel Özellikler Yaşam Seçenekleri Site Özellikleri Konum Galeri İletişim
Site Özellikleri
 
Radyo temel sistemli blok temelleri, Temel ve bodrumlarda su yalıtımı ve neme karşı bohçalama sistemi, Tüm dairelerin ihtiyacını karşılayacak kapasitede jeneratör, Duvarlar ısı yalıtım projesine uygun olarak gazbeton veya izoteli izotuğla, Dış cephelerde mimari proje esaslarına uygun dış cephe kaplamaları, Pencereler ithal Rehau marka 7000 serisi
4 + 16 + 4 ısıcamlı, mimariye uygun renkli PVC, Pencereler monoblok panjurlu, alüminyum lamelli ve büyük pencereler elektrik motorlu, Mimari estetiğe uygun 1. sınıf mermerler, Antre, koridor ve mutfak zeminleri Vitra, Çanakkale veya Kütahya marka granit seramik veya porselen seramik, Antrede mimari projeye uygun lake veya kaplama vestiyer, 14lü merkezi kilit sistemli Tepe Safe veya benzeri çelik kapılar, Antrede dış kapı ve güvenlikle bağlantılı renkli ve görüntülü 7 inç LCD ekranlı Handsfree Multitek marka diafon, Mutfak mobilyaları iç mimari estetik ile uyumlu, 1. sınıf lake veya kaplama kapak, gövdeler MDF, Pvc kaplama. Tüm raylar Blum marka, Eviye Franke marka, mutfak tezgahı Stargalaxy veya iç mimariye uygun 1. sınıf malzeme.

Tezgah üzeri porselen seramik. Mutfakta Franke, Siemens ya da muadili Ankastre ocak, fırın, davlumbaz ve mikro dalga fırın, Banyoda Vitra, Çanakkale veya Kütahya Seramik marka iç mimariye uygun porselen seramik. Banyo tavanları 30x30 Clip-in.
Delta veya Panel duş marka duş teknesi ve temperli cam kabin.
 
Ana Sayfa - Genel Özellikler - Yaşam Seçenekleri - Site Özellikleri - Konum - Galeri - İletişim